Somewhere Over the Rainbow


Po najlepszym w moim życiu tygodniu spędzonym na Operation Snowball 2015 po powrocie, jak co roku, po prostu tęsknię za wszystkimi ludźmi, których tam poznałam. Pociesza mnie na razie fakt, że zobaczę ich raz jeszcze na Festiwalu Kolorów w Częstochowie.

Kolejny wyjazd za tydzień, w góry. Tak bardzo chciałabym w końcu pójść na Rysy, niestety teraz wszystkie schroniska są oblegane, nawet na podłodze nie ma miejsc. Zadowolę się na razie kolejną wycieczką na Babią Górę ;')
Zdjęcia są jeszcze sprzed kilku tygodni, zrobione gdy świeżo po plaży byłam murzynkiem. Moja mama twierdzi, że dzięki temu wyglądam zdrowiej, więc trzymam się tego.

After the best week of my life spent on Operation Snowball 2015 after returning, as every year, I just miss all the people I met there. But I'm happy because of the fact that I'll see them again at the Festival of Colors in Czestochowa.
Another trip in a week - to the Mountains. I'd love to finally go to Rysy, unfortunately now all shelters are crowded, even on the floor there's no places. I'll just go to Babia Gora again ;')
Pictures were taken a few weeks ago, when I was freshly after sun-bathing on the beach. My mom says that now I look healthier, so I hold on to it.7 comments:

 1. Cudownie wyglądasz <3

  rilseee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetne zdjęcia :)

  crejzzzooll.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Slicznie wygladasz :)

  Pozdrawiam
  http://dookola-swiata-w-jeden-dzien.blogspot.ch/

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękna sukienka i zdjęcia :D.
  Mogłabym prosić cię o kliknięcie w link tutaj
  Dziękuję i pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń

* Dziękuję za każdy komentarz, to bardzo motywuje do dalszej pracy!
* Proszę nie spamować linkami, jeśli komentarz jest wartościowy z pewnością wpadnę na bloga ;)

Obsługiwane przez usługę Blogger.
 

Obserwatorzy

Nie możesz zaobserwować mojego bloga? Kliknij tutaj - KLIK


Bloglovin followers

Follow

WyświetleniaInstagram


Archiwum wpisów

Translate

Cooperation

Contact: m.borowiecka2000@gmail.com