Closing time
Zanim zdążyłam na dobre przyzwyczaić się do nowego roku, zaakceptować to że kolejny, mały rozdział się dla mnie zaczyna, minęło dwanaście miesięcy. Zauważyliście, że bardzo poważnie traktujemy nowy rok? Segregujemy wszystko, czego dokonaliśmy, czego doświadczyliśmy, czego się nauczyliśmy, co przeżyliśmy, a potem odkładamy to na półkę z napisem "rok 2016", a w kolejny wchodzimy z poczuciem, że wszystko zaczyna się na nowo. 

Czym ten rok był dla mnie?
Chyba rokiem największych zmian. Przezwyciężania słabości i dostrzegania, że zmiany dzieją się mimo naszej woli oraz świadomości. Nauczyłam się trochę żyć w zgodzie z samą sobą i z tym, że jestem jaka jestem i raczej nie idzie tego zmienić. A jeśli już, to chcę być po prostu lepszą wersją siebie. Dla mnie i dla innych. 
Najlepszą rzeczą, jaka przydarzyła mi się przez ten rok to wszyscy ludzie, których poznałam. Każda osoba wnosi coś do naszego życia, dlatego nigdy nie żałuję poznania kogoś. To właśnie ludzie sprawiają, że jesteśmy kimś więcej, kimś bardziej wartościowym, dają nam świadomość, że nie ważne co się dzieje - nigdy nie jesteśmy do końca sami. Nie potrafię sobie nawet wyobrazić, co by było gdybym nie poznała każdej z nich. Jedyne co nasuwa mi się na myśl to wielkie "Dziękuję!" dla każdej osoby, która odegrała jakąś rolę w moim życiu tego roku. Każda z nich przyczyniła się do tego, żeby moje życie obróciło się o 180 stopni. Takie pozytywne sto osiemdziesiąt stopni ;)

Kochani, jako że to już nota bene Święta, życzę Wam żebyście przede wszystkim spędzili je cudownie, w gronie bliskich wam osób, z wieeeeelką ilością jedzenia, oraz żeby Nowy Rok przyniósł Wam jak najlepsze chwile!


Ogrodniczki - Zaful (link)
Sweter - Zaful (link)


Ogrodniczki - Zaful (link)     |     Sweter - Zaful (link)-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Możesz mnie również znaleźć:

INSTAGRAM     |     PORTFOLIO     |     MAXMODELS     |     LOOKBOOK

Chętne osoby z zapraszam na zdjęcia na terenie Warszawy, wyżej linki do portfolio na maxmodels i 500px. Więcej w zakładce "Kontakt" ;)

4 comments:

 1. Zycze udanego wejscia w Nowy Rok z nowa motywacja :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Po klikane fajny post:)

  rilseee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Wzajemnie wesołych Świąt! :) Piękne ubrania!
  Mój blog :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo fajne ogrodniczki. Wesołych świąt :)
  Zapraszam do mnie!

  OdpowiedzUsuń

* Dziękuję za każdy komentarz, to bardzo motywuje do dalszej pracy!
* Proszę nie spamować linkami, jeśli komentarz jest wartościowy z pewnością wpadnę na bloga ;)

Obsługiwane przez usługę Blogger.
 

Obserwatorzy

Nie możesz zaobserwować mojego bloga? Kliknij tutaj - KLIK


Bloglovin followers

Follow

WyświetleniaInstagram


Archiwum wpisów

Translate

Cooperation

Contact: m.borowiecka2000@gmail.com