O mnie


16-letnia dziewczyna mieszkająca w Polsce, w Warszawie.
Interesuję się tak naprawdę wieloma rzeczami. Oprócz będącą na pierwszym miejscy fotografią, również książkami, muzyką, tańcem jazzowym, lifestylem, zakupami w second handach i blogowaniem. W wolnym czasie lubię rysować, czytać lub po prostu przekopywać się przez stare zdjęcia i nadawać im nowe życie.

Uwielbiam starą architekturę, styl Skandynawski i minimalizm. Marzę o podróżach, na mojej liście do odwiedzenia znajdują się głównie odludne tereny Norwegii, ale też nie pogardziłabym zwiedzeniem zabytkowych miast śródziemnomorskiej Europy. Moim marzeniem jest Nowa Zelandia (te góry!)

Bloga założyłam w październiku 2014r. Chciałam mieć miejsce w sieci, by dzielić się efektami mojej pasji - fotografii z większym gronem odbiorców. Teraz jest to dla mnie swoisty sposób na oderwanie się od czasem przytłaczającej rzeczywistości, na wyrażanie siebie i nawiązywanie kontaktu ze światem.

Do zdjęć używam lustrzanki Nikon D90 z podstawowym obiektywem 18-55mm oraz obiektywem 50mm f/1.8

Najczęściej można mnie znaleźć po "pierwszej" stronie obiektywu, gdyż oprócz pokazywania stylizacji bardzo lubię też obróbkę zdjęć. Używam do tego Photoshopa CS6 lub sporadycznie Photoscape. 

Ostatnio coraz częściej występuję w roli fotografa, pragnę, aby na blogu znalazło się więcej sesji wykonanych przeze mnie. W zakładce "Kontakt/sesje zdjęciowe" piszę więcej o sesjach ze mną i o tym, jak się na nie umówić ;)

Staram się, aby pisać posty o różnej tematyce, najczęściej jest to po prostu kawałek tekstu prosto z serca w towarzystwie paru "artystycznych" zdjęć. Zdarzają się recenzje, ulubieńcy miesiąca, lub może jakieś ubranie do pokazania, staram się również rozwinąć cykl postów o fotografii, opatrzonych etykietą "Fotografia". 

Więcej o mnie dowiecie się czytając mojego bloga ;)

Kontakt: m.borowiecka2000@gmail.com

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

16-year-old girl living in Poland, in Warsaw.
 I'm interested in photography, fashion, books, music, dance, lifestyle, second hands and blogging. In my free time I like to draw, play with graphics or simply edit pictures.

I'm in love with the old architecture and Scandinavian style. I'm dreaming about traveling, on my list to visit are cities with the historic architecture (eg Vienna), with beautiful landscapes (eg Norway) and an interesting culture (eg Greece).

The Blog has been created on October 2014. I wanted to have a place in the internet, where the world could see more photos, which are the result from my passion - photography.

For the images I use a camera Nikon D90 with basic 18-55mm lens and with the lens 50mm f/ 1.8

You can usually find me after the "first" side of the camera, because in addition to showing the outfits I really like a photo editing. I use several programs, including Fotor (online), but mainly Photoscape which gives access to the curves. To intensify the treatments I use Gimp or free trial version CS6.

I try to write posts on many topics, you can find here stylizations, reviews, favorites of the month, or just a piece of text straight from the heart, with a few "artistic" photos.


More about me you will find out by reading my blog;)

Contact: m.borowiecka2000@gmail.com
0 comments:

Prześlij komentarz

* Dziękuję za każdy komentarz, to bardzo motywuje do dalszej pracy!
* Proszę nie spamować linkami, jeśli komentarz jest wartościowy z pewnością wpadnę na bloga ;)

Obsługiwane przez usługę Blogger.
 

Obserwatorzy

Nie możesz zaobserwować mojego bloga? Kliknij tutaj - KLIK


Bloglovin followers

Follow

WyświetleniaInstagram


Archiwum wpisów

Translate

Cooperation

Contact: m.borowiecka2000@gmail.com